Prestij Merkezi

Ege-Koop Karşıyaka Körfez Evleri, İzmir'in yükselen yıldızı Bayraklı'nın prestiji oldu. Onur Mahallesi'nin İzmir Körfezine ve muhteşem Yamanlar Dağı manzarasına hakim olan 703 konutlu Ege-Koop Karşıyaka Körfez Evleri'nin bulunduğu alan, bir anda değer kazandı.

Çağdaş bir yaşamın adımlarının atıldığı Ege-Koop Karşıyaka Körfez Evlerinin çevresinde yeni yerleşim alanlarıyla birlikte İzmir'e prestij kazandıracak önemli sosyal tesisler ve eğlence merkezlerinin de yapımı devam etmektedir.

İzmir'in simgesi haline gelen Dünya Barış Anıtı dinlence tesislerinin yanı sıra proje alanımıza 100 m yakınlıkta, içinde havuz, kayak pisti, gölet, yürüyüş parkurları, restoran ve piknik alanlarının projelendirildiği özel tesisler hizmete girmiştir.

Alanımızı çevreleyen 1 kilometrelik alan içinde belediyenin imar planına işleyerek ayırdığı ticaret alanı, sağlık tesisi, kültürel tesis, kreş ve temel eğitim alanı, lise ve park alanları gibi sosyal amaçlı alanlar da yer almaktadır.Copyright © 2010 Tüm Hakları Saklıdır | Ege-Koop Karşıyaka Körfez Evleri